JAU 25 METAIJŪSŲ PATIKIMAS PARTNERIS LANGŲ GAMYBOJE IR MONTAVIME

REIMPEX KAUNAS - specializuotos, didmeninės prekybos įmonė. Medžiagos langų ir durų gamybai ir montavimui. Naujos ir naudotos staklės bei įrenginiai langų ir durų gamybai ir transportavimui. Staklių remontas, priežiūra, periodinis aptarnavimas.    

1 / 1

Latest offers

  Show all...

  ATSAKINGAS VERSLAS

  Mūsų siekis – ugdyti ir puoselėti tvirtą ir patikimą, aukščiausių tikslų siekiančią, darnią ir savimi pasitikinčią, finansiškai tinkamai motyvuotą REIMPEX KAUNAS darbuotojų komandą. Mums rūpi aplinka, kurioje gyvename, bendruomenė, kurioje dirbame ir verslas, kurį plėtojame.

  Rodyti daugiau…

  KONTAKTAI

  Visus mūsų skyrių kontaktus bei nuorodas, kaip atvykti, galite rasti čia.

  TRUMPAIAPIE MUS

  UAB “REIMPEX KAUNAS” – didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti langų gamybos ir montavimo medžiagomis, staklėmis ir įrenginiais, dažymo technologijomis. Dirbame nuo 1995 metų.

  UAB “REIMPEX KAUNAS” klientai – langų ir durų gamintojai bei montuotojai, statybinės ir stalių įmonės, mažmeninės prekybos įmonės. Turime daugiau kaip 800 pastovių klientų.

  Medžiagas tiekiame daugiau kaip iš 150 įvairių šalių gamintojų, tarp jų pasaulinio garso įmonės SIEGENIA-AUBI, FUHR, KARO, KFV, Dr.HAHN, SCHUIT-DUIS, SIMONSWERK, HOPPE, GEZE, EXTE, GKG, ISEO, SELENA, ALURON, WEISS ir kt.

  More