Apie mus

UAB “REIMPEX KAUNAS” – specializuota didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti langų gamybos ir montavimo medžiagomis, staklėmis ir įrenginiais, dažymo technologijomis. Dirbame nuo 1995 metų.

 

UAB “REIMPEX KAUNAS” misija

  • Geriausiomis kainomis ir trumpiausiais terminais užtikrinti kokybiškiausių langų gamybos ir montavimo medžiagų tiekimą iš patikimų rankų, teikiant visapusišką techninę ir informacinę pagalbą, maksimaliai tenkinant individualius klientų poreikius.
  • Naujų sprendimų ir inovacijų diegimas.
  • Klientų gamybos procesų, darbo našumo, gamybinio pralaidumo gerinimas

UAB “REIMPEX KAUNAS” vizija

  • Lyderiauti tarp langų gamybos ir montavimo medžiagas bei stakles tiekiančių įmonių Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.
  • Ugdyti ir puoselėti tvirtą ir patikimą, aukščiausių tikslų siekiančią, darnią ir savimi pasitikinčią, finansiškai tinkamai motyvuotą REIMPEX KAUNAS darbuotojų komandą.


UAB “REIMPEX KAUNAS” klientai – langų ir durų gamintojai bei montuotojai, statybinės ir stalių įmonės, mažmeninės prekybos įmonės.

Medžiagas tiekiame daugiau kaip iš 200 įvairių šalių gamintojų, tarp jų pasaulinio garso įmonės ir prekiniai ženklai:

ALURON, ALUMAT, AUMULLER, AWAX, BECK&JORGENSEN, BIOBE, BLAUGELB, BOHME, BROOKVENT, BOHLE, CEMOM, DOM-SECURITY, DREITALER, DLINE, ECO SCHULTE, ERA, EXTE, ELRAM, FAPIM, FENOPLAST, FORMANI, FSB, FKS, FUHR, GEZE, GLASPART, GKG, HAPS, HAUTAU, HESSE, HEWI, IPA, ISEO, ITW, KFV, MEESENBURG, PERTICI, P.BISSCHOP, ROMB, SELENA, SIEGENIA-AUBI,  SCHURING, SIMONSWERK, SPAX, STROXX, TRELLEBORG, TRIOTHERM+, UNICOL, VINKOLS, VITO IRMEN, VP TREND, WALA, WEISS, WILKA.

Kita mūsų veiklos sritis – parduodame naujas ir naudotas AL-KO, GRAULE,  GEVO, LGF, MLA, PERTICI,  OMGA, RANGE+HEINE ir kitų gamintojų stakles langų gamybai, atliekame staklių remonto, periodinės priežiūros paslaugas.

Įmonės pardavimų geografija: Lietuva, Pabaltijo šalys, Lenkija, Švedija, Norvegija, JAV, Pietų Korėja.

 

UAB “REIMPEX KAUNAS” – tai ne tik specializuota didmeninės prekybos įmonė. Konsultuojame ir rengiame projektus gamybinių pajėgumų efektyvesniam išnaudojimui, darbo našumo didinimui. Esame daugelio Lietuvos, Europos statybinių parodų dalyviai bei lankytojai.